Konwenty Południowe - 50 wydarzeń w kalendarzu i raport kwartalny
Witam,
Chcemy się Wam pochwalić, że w naszym kalendarzu jest już 50 imprez o tematyce fantastycznej, gier oraz mangi i anime (w tym pokrewnych)! Wiele z nich zgłosiliście sami, za co chcemy Wam podziękować :-). Bez Waszej pomocy byłoby znacznie ciężej. Jak już wcześniej zapowiadałem, pracujemy nad stroną internetową na nowej platformie. Wygląd znacząco się nie zmieni. Będzie może troszkę bardziej przejrzyście i dodamy mnóstwo zaje... fajnych funkcjonalności :-). Choćby rejestrację na stronie i takie tam ;-). Spróbujemy się wyrobić do przyszłego tygodnia. Jak na razie tworzymy panel użytkownika.

Przypominam także, że każdy z Was może wnieść coś do portalu. Napiszesz felieton? Robisz zdjęcia/filmy na konwentach? Piszesz relacje? Możesz wysłać to do nas na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my to opublikujemy (o ile będzie zdatne do użytku). Oczywiście z Twoim podpisem. Przyjmujemy też pomoc techniczną. PHP, HTML, CSS, JavaScript itd. Jest możliwość dołączenia do ekipy stałej, której wyrabiamy choćby legitymacje prasowe.

PS. Udanej majówki! A.
Tagged Under

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityką Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.