Konwenty Południowe - Strona Główna

kto to zrobilMała śmierdząca „niespodzianka” pozostawiona na dywanie w salonie. Nic nadzwyczajnego, gdy ma się pod opieką imponującą gromadkę zwierząt domowych. Kto powinien zająć się nieprzyjemnie pachnącym problemem? Zapewne jedna z osób, która zdecyduje się zagrać w „Kto to zrobił?”.

Odsłony: 31

ruszylbymnasmoka pudelkomaleMarzeniem każdego rycerza jest okrycie się chwałą w bitwie albo zdobycie sławy w pojedynku ze smokiem. Ale ziejące ogniem jaszczury to raczej straszne i groźne stworzenia, więc lepiej ich unikać. Co więc zrobić, gdy rycerski obowiązek wzywa? To proste, wystarczy mieć dobrą wymówkę i w paszę smoka wysłać kompanów, którzy zdecydują się zagrać w „Ruszyłbym na smoka...”!

Odsłony: 51

fruit ninjaPrzecinaj owoce, omijaj bomby – to wszystko, co należy wiedzieć, gdy rozpoczyna się przygodę z „Fruit Ninja”, popularną grą zręcznościową. Lucky Duck Games postanowiło wykorzystać sławną markę i przekształcić ją w grę planszową. „Fruit Ninja: Combo Party” jest połączeniem zabawy ćwiczącej spostrzegawczość z wykładaniem kart. Zagracie razem z nami?

Odsłony: 76

zeus nasza ksiegarnia 4823 568„Nagroda jest bardziej atrakcyjna, gdy jest zrobiona ze złota. I dlatego właśnie z tego metalu stworzono figurkę „szefa wszystkich szefów” – tytułowego Zeusa. Celem gry jest dostarczenie posągu gromowładnego oraz umiejętne wykorzystywanie kart wspinaczki i bogów, by na koniec rundy została w naszych rękach. Wygrywa uczestnik, który zbierze trzy lub cztery (w zależności od liczby graczy) punkty” – tak w skrócie wygląda gra w karciankę „Zeus”. Macie ochotę pograć z nami?

Odsłony: 99

origamiOrigami to wywodząca się z Chin, a rozwinięta w Japonii sztuka składania papieru. Nie każdy jednak ma na tyle sprawne palce i wystarczająco dużo cierpliwości, by tworzyć niezwykłe figurki. Ale nie martwcie się, bo nie trzeba posiadać umiejętności zaginania kartek, by zgromadzić kolekcję papierowych zwierzątek, a to dzięki grze karcianej „Origami”, której recenzję chcemy Wam dzisiaj zaprezentować. Znajdziecie ją tutaj.

Odsłony: 88

Jakiś czas temu na platformie crowdfundingowej zagramw.to pojawił się projekt gry Solar City. Jednym z pomysłów, który zostanie zrealizowany w grze, jest postawienie budynku charakterystycznego dla danego miasta (takiego jak Poznań, Warszawa, Gdynia lub Kraków), wybranego poprzez głosowanie. Chcesz, by w grze pojawiło się akurat Twoje miasto? Zagłosuj tutaj.

Przy okazji przypominamy, że do końca zbiórki zostało już tylko 5 dni

solar city

Odsłony: 166

Wydawnictwo Black Monk nieustannie poszerza swoją ofertę gier planszowych i karcianych, wzbogacając rynek kolejnymi dziełami. Zachęcamy do zapoznania się z tegorocznym planem wydawniczym.

Odsłony: 253

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityką Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.