Konwenty Południowe - Strona Główna

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityką Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

cortex 2 dzieci box ujednolicony„Cortex” to gra towarzyska, która opiera się na refleksie, logice, spostrzegawczości i kojarzeniu. Zapewnia nie tylko ciekawą, ale i rozwijającą zabawę. Teraz pojawia się możliwość zagrania w tę interesującą karciankę wraz z młodszymi członkami rodziny, a to dzięki „Cortex dla Dzieci 2” – grze, która zapewni mnóstwo frajdy zarówno starszym, jak i młodszym graczom. Recenzję gry znajdziecie tutaj.

Odsłony: 27

Zagramw.to działa bardzo prężnie i pomaga twórcom realizować swoje planszówkowe marzenia. Oczywiście jest to możliwe dzięki Wam – wspierającym. My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by o poszczególnych projektach usłyszało jak najwięcej zainteresowanych osób. Dlatego też spieszymy z informacją o kolejnej kampanii, która właśnie wystartowała. Będzie to gra strategiczno-pamięciowa „Odyseja”. Do zebrania jest 25 tysięcy złotych, co nie jest astronomiczną kwotą, a wcześniej udało się zdobyć znacznie większe pieniądze. Dodatkowo warto wesprzeć twórców już dziś, ponieważ oszczędzicie aż 30 zł, otrzymując grę wartą 95 zł za zaledwie 65 zł. Ponadto twórcy dorzucają rozszerzenie „Pojazd UFO”, które później będzie dodatkowo płatne. A jakby tego było mało, zyskacie szansę wygrania specjalnej torby na planszówki!

Odsłony: 60

okladka hejtomojarybaZa oknami złota polska jesień, ale nieubłaganie, wielkimi krokami zbliża się zima. Dla tych, którzy tęsknią już za ujemnymi temperaturami i chrzęszczącym pod stopami śniegiem, mamy coś, co złagodzi nieco udrękę oczekiwania – recenzję rozgrywającej się w lodowej scenerii gry familijnej „Hej! To moja ryba!”.

Odsłony: 30

munchkin gloom pudelkoHalo! Czy jest na sali lekarz? Psychiatra najlepiej. Albo chociaż psycholog. Bo na pewno będzie go potrzebować gromada awanturników, którym gracze „Munchkina Gloom” zafundują niewyobrażalną porcję zgryzot i kar. Oczywiście o ile tym nieszczęśnikom uda się przeżyć…

Naszą recenzję gry znajdziecie tutaj.

Odsłony: 43

cortex 2 box ujednoliconyPo weekendowym lenistwie warto rozruszać trochę szare komórki, prawda? Można też połączyć przyjemne z pożytecznym i zagrać w „Cortex 2” – grę towarzyską opartą na refleksie, logice, spostrzegawczości i kojarzeniu, która z pewnością zmusi nasz mózg do wysiłku. Recenzję „Cortex 2” znajdziecie tutaj.

Odsłony: 44

chyba snisz okladkaCzas rozruszać trochę wyobraźnię i poćwiczyć pamięć! Możecie to zrobić dzięki karciance „Chyba śnisz!”, która zapewni ciekawą rozrywkę zarówno starszym, jak i młodszym graczom. Rzućcie okiem na naszą recenzję i przekonajcie się, co ma do zaoferowania ta szybka, imprezowa gra.

Odsłony: 82

kto to zrobilMała śmierdząca „niespodzianka” pozostawiona na dywanie w salonie. Nic nadzwyczajnego, gdy ma się pod opieką imponującą gromadkę zwierząt domowych. Kto powinien zająć się nieprzyjemnie pachnącym problemem? Zapewne jedna z osób, która zdecyduje się zagrać w „Kto to zrobił?”.

Odsłony: 96