Nie zawsze wydarzenie związane z gamingiem i esportem musi być duże i pełne znanych nazwisk. Czasem warto skupić się przede wszystkim na dobrej zabawie i promocji tej formy rozrywki w społeczności lokalnej. Z tego założenia wyszli organizatorzy odbywającego się w dniach 8-9 lipca Grajewo Game Festival, który objęliśmy naszym patronatem medialnym. Jak na tego typu wydarzenie przystało, znajdziecie tam strefę wolnego grania, świetnych graczy i oczywiście masę emocji, skoncentrowanych wokół najpopularniejszych tytułów. Lokalne inicjatywy zawsze są u nas mile widziane, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do Grajewa. W końcu nazwa miasta zobowiązuje.

Odsłony: 28

Niewiele jest miejsc tak dobrze pasujących do wydarzeń fantastycznych, jak Zamość. Nazywane Padwą północy, to renesansowe miasto stało się gospodarzem ZSzeF, czyli Zamojskich Spotkań z Fantastyką, które w tym roku zorganizowane zostaną już po raz 15. Jubileuszowa odsłona wydarzenia, odbywająca się między 15 a 17 września, objęta została naszym patronatem medialnym, bo chyba trudno wyobrazić sobie podobną imprezę bez smoków, prawda? Nam z pewnością tak.

 

Odsłony: 55

Co robi Władca Piekieł, kiedy jest znudzony dotychczasową pracą? Przeprowadza się do Los Angeles i otwiera własny klub nocny, a później zaczyna pomagać organom ścigania w łapaniu przestępców. Ten ciekawy pomysł przedstawia amerykański serial “Lucifer”, który 1 lipca będzie miał w Warszawie swój własny konwent. LuciCon to miejsce, gdzie z pewnością znajdą coś dla siebie wszyscy fani produkcji, a także impreza, którą objęliśmy naszym patronatem medialnym. Zajrzyj! Zajrzyj, a nie pożałujesz!

Odsłony: 58

Dawno, dawno temu w Odległej Galaktyce...miały miejsce wydarzenia, które trwale zapisały się w umysłach całych pokoleń fanów i mimo upływu lat, wciąż wywołują podobne emocje. Nic zatem dziwnego, że organizowane są wydarzenia, które starają się przenieść magię Gwiezdnych Wojen do naszego świata. Jednym z nich z pewnością jest Święto Gwiezdnych Wojen w Częstochowie - Star Wars Day 2017, będący od dziś pod naszym patronatem medialnym. Niezależnie od tego, czy kroczysz ścieżką Mocy, czy liczą się dla Ciebie jedynie sława i kredyty - 6 maja ustaw koordynaty na Częstochowę.

Odsłony: 49

Marzyliście kiedyś o stworzeniu własnej gry? Koniecznie zajrzyjcie zatem 22 kwietnia do Krakowa, a konkretnie na Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ, gdzie będziecie mogli wziąć udział w Małopolskiej Konferencji Produkcji Gier 2017. Konferencji, którą objęliśmy naszym patronatem medialnym. W programie przewidziane są wykłady i warsztaty prowadzone przez twórców gier, dzięki czemu w bardzo przystępny sposób dowiecie się czegoś więcej na temat branży gamedev i zdobędziecie nowe umiejętności w zakresie tworzenia wirtualnej rozrywki. Warto wziąć w niej udział, zwłaszcza jeśli lubicie gry tak jak my.

 

Odsłony: 42

Wkraczamy do świata fajek, dziwnych czapek, kryminalnych zagadek i genialnych, choć lekko ekscentrycznych umysłów. Wszystko za sprawą konwentu Sherlockon, który objęliśmy naszym patronatem medialnym. 27 maja w warszawskim klubie “Hybrydy” spotkać będą mogli się nie tylko fani serialu, ale także filmów i oczywiście oryginalnych pozycji książkowych, traktujących o słynnym detektywie. Możecie ponadto liczyć na prelekcje, konkursy, wykłady i wiele innych atrakcji rodem ze świata wykreowanego przez Sir Arthura Conana Doyle’a. The game is on.

Odsłony: 39

Komiksy, panele, goście, gry, znane osobistości internetu, smoki! Zaraz, jak to smoki? Tak, smoki też będą, a konkretnie jeden - nasz. Wszystko za sprawą patronatu medialnego, który objęliśmy nad Warsaw Comic Con. Jak pewnie pamiętacie, odbywająca się między 1 a 4 czerwca w Nadarzynie pod Warszawą impreza wchodzi w skład większego przedsięwzięcia, dlatego możecie liczyć na naprawdę sporą liczbę atrakcji. No i smoki, one też będą.

Odsłony: 83