Większość naszych ostatnich postów dotyczy programów konwentów? Taki mamy sezon! 24.08.2017 naznacza rozpoczęcie tegorocznego Polconu, odbywajacego się w Lubline na uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej. Po długim oczekiwaniu organizatorzy udostępnienili nareszcie pełny i finalny program atrakcji oraz paneli których doznać będzie można na tegorocznej edycji tego wydarzenia."Higlight reel" rozkładówki zawiera między innymi poradnik o tym jak schrzanić stworzenie świata, jak zmotywować i kontrolować drużynę organizującą konwent, jak, tak na prawdę, zabrać się za pisanie, storytelling, kreacja i rozwój postaci, a także rola muzyki w RPG. Pomiędzy tym, lekko posypane (jak pieprzem, ale takim drogim, cytrynowym) po programie by dodać smaku, znaleść można spotkania z gośćmi takimi jak Siri Pettersen, Kolega Ignacy, Jakub Ćwiek lub Anna Kańtoch. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją programu podążając za linkiem poniżej. Widzimy się w Lublinie!

http://polcon2017.pl/doc/polcon-2017-program-v1.pdf

Logo Polconu 2017

 

Odsłony: 61

Osiemnasty sierpnia zbliża się nieuchronnie, czas najwyższy więc ujawnić listę atrakcji, świeżo opublikowaną przez organizatorów tegorocznego Kreskonu. Oprócz oczekiwanych gier planszowych (i nie tylko), spodziewać się można po nim także takich rodzynków jak: panel o przestępcach w II RP, spotkanie z autorami oraz gośćmi specjalnymi takimi jak Kazimierz Kyrcz Jr., Michał J. Walczak i Grzegorz Wielgus, szybki kurs tworzenia gier komputerowych, wiedzówki wszelakiego koloru i rozmiaru, a także konkurs strojów. Dla bardziej odważnych i silnego ducha do zagarnięcia jest także tytuł Mistrza Gier bez Prądu. Zapraszamy do zapoznania się z programem za pośrednictwem linku poniżej i do zobaczenia w Tomaszowie Lubelskim!

http://mx.foxnet.pl/strona/wordpress/2017/08/13/program-konwentu/

logo Kreskonu

 

Odsłony: 72

Czterdzieste wydanie Poniedziałkowego Flasha Konwentowego to dość konkretna liczba, dlatego dzisiaj konkretnie przedstawimy Wam trzy propozycje na pierwszy weekend drugiej połowy sierpnia. A będą to: Kreskon, Gakkon 4 oraz Zombie LARP 6.

Odsłony: 83

Lubicie słuchać muzyki? Jeżeli nie, nasze kondolencje, musi być wam bardzo ciężko żyć w dwudziestym pierwszym wieku. Muzyka jest dla Was całkiem w porządku? Kreskówki i seriale są zainteresowaniem lub pasją? W takim razie Asucon jest wydarzeniem, na którym poczujecie się spełnieni i szczęśliwi.

Burzol i Kelen możecie kojarzyć już z Pyrkonu gdzie mogliście usłyszeć piosenki z ikonicznych filmów i kreskówek takich jak Mulan, Pokemon lub Steven Universe. Jak już pewnie zdążyliście się domyślić, pojawią się oni także na tegorocznym Asuconie, z równie szerokim i barwnym repertuarem. Co więcej, jeżeli nie brakuje wam odwagi i talentu zapału organizatorzy zachęcają do przyniesienia swoich własnych instrumentów i dołączenia się do gry.

Dacie radę?

Logo Asuconu

 

Odsłony: 94

Co tu dużo pisać. Jest poniedziałek, pora zatem przybliżyć Wam kolejne propozycje na najbliższy weekend. Tym razem w zestawieniu znajdziecie Niucon, Geek Expansion, Goblikon, Zakonki, Cracow Game Days, a na dokładkę FotoCon. Enjoy!

Odsłony: 120

NiuCon zbliża się wielkimi krokami wraz z nadchodzącym tygodniem. Nie ma więc lepszego momentu aby ogłosić iż program atrakcji tegorocznej edycji tego wydarzenia jest już dostępny publicznie! Od godziny 12 w piątek aż do 15 w niedzielę, rozkład ten pełny jest większych i mniejszych paneli, prelekcji oraz konkurs cosplay z pewnością przykują uwagę nawet najbardziej wybrednych fanów dobrej zabawy! Bez zbędnych ogródek więc zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem poprzez link poniżej, oraz widzimy się we Wrocławiu!

http://niucon.pl/wp-content/uploads/2017/08/Program_NiuCon2017.pdf

Logo NiuCon 8

Odsłony: 102

Jeżeli bawiliście się dobrze na pierwszej edycji Warsaw Comic Conu, z pewnością będziecie świetnie się bawić na trzeciej, wiosennej edycji która odbędzie się już (lub aż) 20-22 kwietnia 2018!

Chwila, moment, ale co z drugą edycją?!

Spokojnie, druga edycja odbędzie się dokładnie tak jak była zaplanowana, czyli 24-26 listopada tego roku. Organizatorzy postanowili po prostu pobłogosławić nas datą trzeciej edycji, która odbędzie się w już znanym Ptak Warsaw Expo. Nie są znane jeszcze szczegóły programu, ani lista potencjalnych gości, ale sama data daje nadzieję na sukcesywną i długą kontynuację poskiego Comic Conu w postaci kolejnych edycji!

Logo Warsaw Comic Con

 

Odsłony: 157

Podkategorie