Dostępne są już bilety na Orkon 2017, czyli wielkie widowisko terenowe, które już od 25 lat odbywa się w Łutowcu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jeżeli również i Wy chcielibyście wziąć w nim udział, już teraz możecie zaopatrzyć się w karnety na całe dwa tygodnie, w cenie 150 zł, jak również akredytacje jednotygodniowe, kosztujące 100 zł.

Bilety możecie zakupić za pośrednictwem sklepu Rekwizytornia, a konkretnie pod tym linkiem.

Odsłony: 42

Najbliższy weekend minie nam pod znakiem wielkich e-sportowych emocji, a to za sprawą Intel Extreme Masters 2017: League of Legends. Nie jest to jednak jedyne wydarzenie, na które możecie się udać w tym tygodniu, bowiem najbliższa sobota i niedziela to także konwent Liskon. Chcecie wiedzieć więcej? Po szczegóły zapraszamy do naszego Poniedziałkowego Flasha Konwentowego.

Odsłony: 56

Wiele było pytań i spekulacji odnośnie kolejnej edycji Magnificonu. Obawiano się nawet, że konwent w ogóle nie dojdzie do skutku. MiOhi przerwało jednak milczenie i oficjalnie podało datę Magnificon EXPO 2017, które tym razem odbędzie się w dniach 26-28 maja. Z niecierpliwością czekamy teraz na więcej szczegółów.

Odsłony: 41

Jedni lubią fantasy, drudzy lubią chodzić w szortach, a trzeci chodzą na szorty. Ale jak to?! Szorty, czyli Filmy Krótkometrażowe to bardzo ciekawa forma przekazania swojej wizji niekoniecznie w pełnej ekranizacji. Gdzie szukać tych najciekawszych? Znaleźć można wszędzie, ale na zbiór tych najlepszych możecie się wybrać w ten piątek!

Krótki Przegląd Filmów Krótkometrażowych to cykliczny pokaz wybranych kilku- lub kilkunastu-minutowych produkcji z różnych krajów, różnych artystów i o różnej tematyce. Tym razem padło na fantasy, więc jest to ciekawa propozycja na wieczór dla miłośników tych magicznych klimatów. Zapraszamy do Strefy Centalnej w Katowicach na godzinę 19:30 gdzie organizator umili Wam następne dwie godziny niesamowitymi projektami.

Tutaj sięgnijcie po więcej szczegółów!

Odsłony: 85

Przypominamy, że od 6 lutego możecie zgłaszać się do pomocy przy obsłudze kwietniowego Festiwalu Fantastyki Pyrkon! Z każdym rokiem wydarzenie staje się coraz większe, potrzebuje przez to większej ilości wolontariuszy, którzy swoją pracą pomogą zapewnić uczestnikom jak najlepsze wrażenia. A z czym wiąże się praca gżdacza na Pyrkonie? Do Waszych zadań należeć będzie choćby przygotowanie terenu festiwalu, obsługa sal prelekcyjnych, doraźna pomoc organizatorom i oczywiście wszelkie wsparcie dla uczestników. Do przepracowania macie minimum 12 godzin, rozbitych na 6-godzinne dyżury. W zamian za swoją pomoc możecie liczyć na oryginalną pomarańczową koszulkę, ciepły posiłek i miejsce noclegowe. Macie także zapewnione darmowe wejście na teren imprezy.

Pamiętajcie, że nabór na gżdaczy trwa do 7 marca. Wszystkie potrzebne informacje, jak również i formularz zgłoszeniowy, znajdziecie w tym miejscu.

Odsłony: 80

Dzień dobry, to poniedziałek. A skoro poniedziałek, to czas sprawdzić, co przyniesie ten nowy tydzień w kwestii konwentów. Miłość już była, a co następne? Zajrzyjcie do naszego Poniedziałkowego Flasha Konwentowego.

Odsłony: 157

W związku z dużym zainteresowaniem biletami na konwent Aishiteru, organizatorzy postanowili wykorzystać możliwości ich systemu rezerwacyjnego i przedłużyli możliwość zakupu wejściówek w formie przedpłaty do 11 lutego. Oznacza to tyle, że będziecie mogli się w nie zaopatrzyć nawet stojąc już w kolejce do głównych drzwi. A później ominąć kolejkę i ograniczyć czas potrzebny na akredytację. Oczywiście, nadal będzie można nabyć bilety za gotówkę, odpowiednio w cenie 30 lub 40 zł, w zależności od tego, na jak długo przybywacie. Przedpłaty dokonać możecię tutaj.

Odsłony: 107

Podkategorie