Przedostatni poniedziałek stycznia trwa w najlepsze,  pora zatem sprawdzić najbliższe dni. A co dzieje się w tym tygodniu? Tego dowiecie się z naszego Poniedziałkowego Flasha Konwentowego.

Odsłony: 35

Pam, pam, pam...na stronie Pyrkonu dostępny jest już formularz zgłoszeniowy punktów programu. Jeżeli zatem chcecie zostać częścią największego tego typu wydarzenia w Polsce, a do tego dostąpić sławy i chwały po wsze czasy, koniecznie zajrzyjcie pod poniższy link, który dla Waszej wygody odsyła prosto do strony z formularzem. Macie czas do 5 marca, a sam festiwal odbędzie się w dniach 28-30 kwietnia. To tak gwoli przypomnienia.

 

Odsłony: 17

Teraz również Wy możecie wspomóc opisany przez nas niedawno projekt dotyczący gry I AM ZOMBIE i jej tłumaczenia na język polski. Dziś bowiem oficjalnie ruszyła zbiórka funduszy na ten cel potrzebnych. Odbywa się ona za pośrednictwem platformy wspieram.to i prowadzona jest przez Lynx Games, które wcześniej wydało tytuł na polskim rynku w języku angielskim. Gorąco zachęcamy Was do wejścia w poniższy link i dołożenia swojej cegiełki do tego zacnego projektu. Dla dodatkowej zachęty zdradzimy, iż na stronie zbiórki możecie obejrzeć polski teaser gry, a także wysłuchać kilku słów od samego jej autora - Marka Rein-Hagena. Akcja potrwa przez 45 dni, nie zastanawiajcie się więc za długo!

page 16 17 632x859 331x450

Odsłony: 30

Wieczorem z kolei mamy dla Was małe głosowanie, organizowane przez Czytelnię Nova. Pamiętacie wczorajszy wpis o Dniu Darmowego Komiksu? Pod poniższym linkiem możecie oddać swój głos na jeden z zeszytów. Głosowanie to odbywa się w formie lajków, a komiksy z największą ich ilością zostaną sprowadzone i rozdane 13 maja.  Miłego czytania!

Odsłony: 21

Dziś mamy dla Was tabelkę, która z pewnością ucieszy wszystkich, którzy wybierają się na Konferencję Larpową do Lublina. A może nawet zachęci do przybycia tych jeszcze niezdecydowanych. Poniżej prezentujemy pełny plan wydarzenia, gdzie znalazły się nie tylko warsztaty i blok dyskusyjny. Tegoroczna konferencja to także formaty takie jak nanolarpy, larporatorium, czy FuckUp Night. Z planem możecie zapoznać się tutaj.

Odsłony: 24

Podobno dzisiejszy poniedziałek to najbardziej depresyjny dzień w roku...zwie się Blue Monday chyba...ale my nie o tym! Mamy za to dla Was kolejny Poniedziałkowy Flash Konwentowy. Troszkę krótszy, ale na pewno nie mniej ciekawy.

Odsłony: 78

Poruszanie się w krasnoludzkich kopalniach może być wielce kłopotliwe. Łatwo zgubić się wśród tylu pokrętnych tuneli i korytarzy, przez co wiele rzeczy może nam umknąć. Nie martwcie się jednak, przyjaciele, bo na pewno nie przydarzy się Wam to w czasie trwania konwentu Druga Ruda Mithrilu "W kopalniach Morii", a to za sprawą oficjalnego planu atrakcji, z którym możecie zapoznać się tutaj.

Odsłony: 38

Podkategorie