Także i Fornost przedstawił program atrakcji dziesiątej edycji swojego wydarzenia. Mimo że do rozpoczęcia pozostał jeszcze miesiąc, już teraz będziemy mogli rozplanować swój czas na konwencie, a to wszystko za pomocą TEJ LISTY punktów programu.

Logo Fornost X

Odsłony: 33

Cześć i czołem! Wakacje za pasem, rok szkolny dla uczniów szkół już się skończył i można słodko się obijać. No chyba, że się jest studentem, albo się pracuje, wtedy obijanie się niekoniecznie jest skuteczne. My wakacji nie mamy i wciąż trwamy na naszym stanowisku, wbrew wszystkiemu (nawet te mordercze upały nie są w stanie nas powstrzymać). W cotygodniowym cyklu Poniedziałkowy Flash Konwentowy znajdzie się miejsce dla pięciu różnych imrez w całej Polsce. Będą to Kutnowskie Dni Fantastyki, Imagikon: Konwent MagówDreamhavenDąbrowskie Dni Fantastyki FPS IIIFantastyka na Sportowo.

Odsłony: 62

Organizatorzy konwentu NiuCon 8 nie próżnują i przypominają o wciąż trwających zgłoszeniach na wiele różnych stanowisk oraz stoisk. To jeden z tych niewielu przypadków, w których po prostu zacytujemy oryginał, bo jest odpowiednio wyczerpujący i nie ma sensu go zmieniać:

🖌Aleja Artystów - jest dla wszystkich którzy coś tworzą i chcieliby zarabiać na swojej sztuce. Znacie jakichś? Powiedzcie im o nas :) http://niucon.pl/aleja-artystow-zgloszenia/

🛍 Stoiska - to już ostatnia chwila by zgłosić swoje stoisko! Już w tym tygodniu zamykamy zgłoszenia! http://niucon.pl/wystawcy/

🗣 Atrakcje - jeszcze z 3 tygodnie będziemy zbierać propozycje programowe od was http://niucon.pl/dodaj_atrakcje/

💪 Helperzy - Chcesz nam pomóc współtworzyć NiuCon? http://niucon.pl/helperzy/

🎲 Obsługa Games Roomu - UWAGA OSTATNIE MIEJSCA! Znasz się na planszówkach i granie z innymi to hobby nie praca? To miejsce dla Ciebie! http://niucon.pl/obsluga-gamesroomu/

Logo NiuCon 8

Odsłony: 72

To już ostatnia chwila na wysłanie zgłoszenia na Wielki Bal Cosplayowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa wraz z czerwcem, co oznacza, że zostały zaledwie cztery dni! Aby wziąć udział w tym niezwykłym i niepowtarzalnym wydarzeniu, trzeba spełnić następujące kryteria:

- poprawnie nadesłany formularz;
- strój mieszczący się w pojęciu „balowy”, czyli suknie, mundury reprezentacyjne, fraki, garnitury, żupany etc. w tym również mobilne, bezpieczne zbroje;
- strój nie może powtórzyć się względem wcześniej zgłoszonych uczestników;
*Dostępny będzie plik dla uczestników, który sami wypełniają zgodnie z podaną legendą. Będzie też pole do podania stroju/jego wersji. Uczestnicy będą mogli na tej podstawie dobrać strój tak aby nie powtarzał

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod TYM ADRESEM. Można też nadesłać zgłoszenie drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wielki Bal Cosplayowy logo

Odsłony: 69

Po niecałym tygodniu od zerwania przez nas patronatu medialnego, oszczerstwach ze strony organizacji oraz kolejnych nieprawdziwych informacjach o szansach na pojawienie się aktorów z serialu Lucifer, organizacja konwentu LuciCon postanowiła przenieść wydarzenie na przyszły rok oraz zmienić jego nazwę. Nowe wydarzenie odbędzie się 9 czerwca 2018 roku w Warszawskim teatrze Palladium i będzie się nazywało EnferCon.

Ponadto, 1 lipca organizowane jest mniejsze wydarzenie z atrakcjami, które miały się odbyć podczas LuciConu, tj. panele dyskusyjne i konkursy. Szczegóły na razie nie są znane. Event odbędzie się w zespole Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego, pod adresem: Warszawa ul. Objazdowa 3 i kosztować będzie 20 złotych. 

Organizacja dodatkowo zapewnia, że Osiric Chau za rok pojawi się na EnferConie. Pełne oświadczenie znajdziecie poniżej:

Odsłony: 170

Zakonki nadchodzą coraz większymi krokami, a wciąż brakuje rąk do pomocy. Możesz to zmienić! Wystarczy, że w ciągu tygodnia zgłosisz się do jednej z wymienionych na TEJ STRONIE grup/atrakcji poprzez wiadomość na Fanpage Zakonek i już możesz podbijać postapokaliptyczne pustkowia. Musicie jednak się spieszyć, gdyż termin zgłoszeń upływa już 30 czerwca, więc czasu zostało niewiele.

Zakonki 2017 logo

Odsłony: 80

Skoro już skusiliśmy Was informacjami o możliwości wygrania żyrandola na Medalikonie, to teraz trochę szczegółów dotyczących konkursu cosplay. Przede wszystkim, nie zapomnijcie się zgłosić, gdyż można to zrobić jeszcze tylko przez tydzień. 30 czerwca upływa termin zgłaszania się do konkursu. Formularze znajdziecie pod linkami:
DLA WYSTĘPÓW SOLO
DLA WYSTĘPÓW GRUPOWYCH

Sędziami konkursu zostali:
Marta Kramer z „Martwa Craft & Cosplay”
Marta Mazurek z Body Art
Igor Cieślak z Stygian VI Cosplay

Żyrandole Nagrody przyznawane będą za zdobycie I, II, III miejsca oraz za Projekt Własny. Dodatkowo liczyć można na wyróżnienia. Poniżej znajdziecie też pełny regulamin konkursu:

Odsłony: 80

Podkategorie