Zarejestruj się

Dołącz do nas

Witamy w naszej społeczności - opowiedz o sobie i dołącz
  

Chcę zapisać się na newsletter i otrzymywać informacje o nowościach i aktualizacjach serwisu informacyjnego Konwenty Południowe oraz informacje o wydarzeniach pop-kulturalnych, recenzjach i innych działaniach związanych z pracą redakcji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Redakcję Konwenty Południowe moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji konta w celu i zakresie niezbędnym do realizacji funkcjonowania portalu i świadczenia przez niego usług informacyjnych.

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji powyższych działań. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Portal określone są na stronie Polityki Prywatności.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony! Mamy nadzieję że zostaniesz!

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityką Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.