Konwenty Południowe - Zaprawa przed OldTown!
Ważne info dla każdego, kto zamierza wybrać się na OldTown!

„Majówka zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy już zaczęli sezon grillowy, inni spędzają czas bardziej aktywnie - być może w gronie przyjaciół? Chętnych na połączenie tego wszystkiego mamy przyjemność zaprosić na Oldtown Weekend: Bergówka Edition.

OldTown Weekend to seria mini-konwentów, uzupełniających główną edycję. Jeżeli nie byłeś jeszcze na OldTown i nie wiesz, na czym to wszystko polega, to świetna okazja, by zasmakować  klimatu wastelandu. Poznaj uczestników, zagraj w larpie, weź udział w konkursach – a to wszystko w niepowtarzalnej oldtownowej atmosferze.

Najbliższa edycja już 1-3 maja 2014. W programie m.in. prelekcja o historii lotniska połączona z jego zwiedzaniem, konkursy z nagrodami, nominowany do Złotej Maski larp "Press Any Button", turniej juggera i oczywiście integracja!

Po więcej informacji zapraszamy na:
http://oldtown.info.pl/component/content/article/14-społeczność/128-bergowka_edition.html

Zapisy na larpa:
http://forum.oldtown.info.pl/viewtopic.php?p=63218#63218

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!
https://www.facebook.com/events/617929404962991"


Tagged Under

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityką Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.