Artur Chmielewski - „Achromatopsja” Artur Chmielewski - „Achromatopsja” Neil Gaiman - „Księga cmentarna” Neil Gaiman - „Księga cmentarna” Michał Cetnarowski - „Podwójna tożsamość bogów” Michał Cetnarowski - „Podwójna tożsamość bogów”
Piotr Duszyński - „Impuls” Piotr Duszyński - „Impuls” Ian Tregillis - „Wyzwolenie. Wojny Alchemiczne. Tom III” Ian Tregillis - „Wyzwolenie. Wojny Alchemiczne. Tom III” Aleksandra Janusz - „Kroniki Rozdartego Świata - Cień Gildii” Aleksandra Janusz - „Kroniki Rozdartego Świata - Cień Gildii”
Jacek Komuda - „Samozwaniec” Jacek Komuda - „Samozwaniec” Artur Olchowy - „Czarownica znad Kałuży” Artur Olchowy - „Czarownica znad Kałuży” Marcin Guzek - „Szare Płaszcze: Komandoria 54” Marcin Guzek - „Szare Płaszcze: Komandoria 54”
Olga Gromyko - „Rok szczura. Świeca” Olga Gromyko - „Rok szczura. Świeca” Olga Gromyko - „Rok szczura. Wędrowniczka” Olga Gromyko - „Rok szczura. Wędrowniczka” Robert J. Szmidt - „Na krawędzi zagłady” Robert J. Szmidt - „Na krawędzi zagłady”
Tetsuya Honda - „Przeczucie” Tetsuya Honda - „Przeczucie” Jarosław Rybski - „Warkot” Jarosław Rybski - „Warkot” Marcin Ciszewski - „Krüger. Lis” Marcin Ciszewski - „Krüger. Lis”
Andrius Tapinas - „Wilcza godzina” Andrius Tapinas - „Wilcza godzina” N.K.Jemisin - „Wrota obelisków” N.K.Jemisin - „Wrota obelisków” Maria Zdybska - „Wyspa Mgieł” Maria Zdybska - „Wyspa Mgieł”
Lars Wilderang - „Rozgwieżdżone Niebo” Lars Wilderang - „Rozgwieżdżone Niebo” Marcin Ciszewski - „Krüger. Lew” Marcin Ciszewski - „Krüger. Lew” Olga Gromyko - „Rok Szczura. Widząca” Olga Gromyko - „Rok Szczura. Widząca”
C. L. Werner - „Łowca czarownic” C. L. Werner - „Łowca czarownic” Ben Counter - „Bitwa o Otchłań” Ben Counter - „Bitwa o Otchłań” Neil Gaiman - „Koralina” Neil Gaiman - „Koralina”
Rafał Cichowski - „Pył Ziemi” Rafał Cichowski - „Pył Ziemi” Susan Dennard - „Wiatrodziej” Susan Dennard - „Wiatrodziej” Arkady Saulski - „Wilk” Arkady Saulski - „Wilk”
Tomasz Marchewka - „Wszyscy patrzyli, nikt nie widział” Tomasz Marchewka - „Wszyscy patrzyli, nikt nie widział” Dan Abnett - „Zdradziecki Generał” Dan Abnett - „Zdradziecki Generał” Dan Abnett - „Męczeństwo Sabbat” Dan Abnett - „Męczeństwo Sabbat”
Marcin Sergiusz Przybyłek - „Gamedec. Sprzedawcy lokomotyw” Marcin Sergiusz Przybyłek - „Gamedec. Sprzedawcy lokomotyw” Jacek Łukawski - „Grom i szkwał” Jacek Łukawski - „Grom i szkwał” Hugh Howey - „Silos” Hugh Howey - „Silos”
Ramez Naam - „Apex” Ramez Naam - „Apex” Michał Cholewa - „Echa” Michał Cholewa - „Echa” Vladimir Wolff - „Minuta przed północą” Vladimir Wolff - „Minuta przed północą”
Jacek Łukawski - „Krew i stal” Jacek Łukawski - „Krew i stal” Paweł Majka - „Wojny przestrzeni” Paweł Majka - „Wojny przestrzeni” Anna Hrycyszyn – „Zatopić »Niezatapialną«” Anna Hrycyszyn – „Zatopić »Niezatapialną«”
N. K. Jemisin - „Piąta pora roku” N. K. Jemisin - „Piąta pora roku” Ahsan Ridha Hassan - „Trupojad i dziewczyna” Ahsan Ridha Hassan - „Trupojad i dziewczyna” „Dobro złem czyń - Antologia” „Dobro złem czyń - Antologia”
Susan Dennard - „Prawdodziejka” Susan Dennard - „Prawdodziejka” Jack Ketchum - „Poza sezonem” Jack Ketchum - „Poza sezonem” Aleksandra Janusz - „Utracona Bretania” Aleksandra Janusz - „Utracona Bretania”
Dominika Olbrych - „Biała” Dominika Olbrych - „Biała” Aleksandra Janusz - „Asystent Czarodziejki” Aleksandra Janusz - „Asystent Czarodziejki” Olga Gromyko - „Zawód: Wiedźma” Olga Gromyko - „Zawód: Wiedźma”
Monika Glibowska - „Andumenia. Przebudzenie” Monika Glibowska - „Andumenia. Przebudzenie” Andrzej Pilipiuk - „Konan Destylator” Andrzej Pilipiuk - „Konan Destylator” Marcin Ciszewski - „Krüger. Tygrys” Marcin Ciszewski - „Krüger. Tygrys”
Paweł Majka - „Człowiek obiecany” Paweł Majka - „Człowiek obiecany” Aleksandra Ruda - „Sztylet rodowy” Aleksandra Ruda - „Sztylet rodowy” Paweł Kornew - „Przeklęty metal” Paweł Kornew - „Przeklęty metal”
Michał J. Chmielewski - ƒ„Złe” Michał J. Chmielewski - ƒ„Złe” Suren Cormudian - „Dziedzictwo przodków” Suren Cormudian - „Dziedzictwo przodków” Tullio Avoledo - „Korzenie Niebios” Tullio Avoledo - „Korzenie Niebios”
Marcin Ciszewski - „Krüger. Szakal” Marcin Ciszewski - „Krüger. Szakal” Daniel Nogal - „Betelowa Rebelia: Spisek” Daniel Nogal - „Betelowa Rebelia: Spisek” Melissa Darwood - „Pryncypium” Melissa Darwood - „Pryncypium”
Paweł Majka - „Dzielnica obiecana” Paweł Majka - „Dzielnica obiecana” Nathan Long - „Zabójca Zombi” Nathan Long - „Zabójca Zombi” Siergiej Antonow - „Ciemne Tunele” Siergiej Antonow - „Ciemne Tunele”
Mitchel Scanlon -„Zstąpienie Aniołów” Mitchel Scanlon -„Zstąpienie Aniołów” Jakub Pawełek - „Pierścień ognia” Jakub Pawełek - „Pierścień ognia” Rusłan Mielnikow - „Mrówańcza” Rusłan Mielnikow - „Mrówańcza”
Lee Lightner - „Synowie Fenrisa” Lee Lightner - „Synowie Fenrisa” Mateusz Żyła, Roman Kostrzewski - „Głos z ciemności” Mateusz Żyła, Roman Kostrzewski - „Głos z ciemności” Ramez Naam - „Crux” Ramez Naam - „Crux”
Arkady Saulski - „Czarna kolonia” Arkady Saulski - „Czarna kolonia” Steve Parker - „Świat Rynn” Steve Parker - „Świat Rynn” Dawid Kain - „Fobia” Dawid Kain - „Fobia”
Łukasz Orbitowski - „Wigilijne psy i inne opowieści Łukasz Orbitowski - „Wigilijne psy i inne opowieści" Anna Karnicka - „Paradoks marionetki. Sprawa Klary B.” Anna Karnicka - „Paradoks marionetki. Sprawa Klary B.” Andriej Diakow - „Za horyzont” Andriej Diakow - „Za horyzont”
Szymun Wroczek - „Piter” Szymun Wroczek - „Piter” Anna Lange - „Clovis LaFay. Magiczne Akta Scotland Yardu Anna Lange - „Clovis LaFay. Magiczne Akta Scotland Yardu" Jakub Małecki - „Ślady” Jakub Małecki - „Ślady”
Adriej Diakow - „W mrok” Adriej Diakow - „W mrok” Andriej Diakow - „Do światła” Andriej Diakow - „Do światła” Denis Szabałow - „Prawo do życia” Denis Szabałow - „Prawo do życia”
Konrad Kuśmirak - „S.Q.U.A.T. Eksperyment” Konrad Kuśmirak - „S.Q.U.A.T. Eksperyment” Robert J. Szmidt - „Wieża” Robert J. Szmidt - „Wieża” Christie Golden - „Warcraft. Początek” Christie Golden - „Warcraft. Początek”
Michał Cholewa - „Inwit” Michał Cholewa - „Inwit” Christie Golden - „Warcraft. Durotan” Christie Golden - „Warcraft. Durotan” Ian Tregillis - ,,Mechaniczny'' Ian Tregillis - ,,Mechaniczny''
William King - „Illidan William King - „Illidan" Piotr Langenfeld - „Czerwona ofensywa” Piotr Langenfeld - „Czerwona ofensywa” Michał Cholewa - „Forta” Michał Cholewa - „Forta”
Dan Abnett - „Czyste Srebro Dan Abnett - „Czyste Srebro" William King - „Wilcze Ostrza” William King - „Wilcze Ostrza” Michał Cholewa - „Gambit” Michał Cholewa - „Gambit”
Jakub Ćwiek - ,,Grimm City. Wilk! Jakub Ćwiek - ,,Grimm City. Wilk!" „Echo Zgasłego Świata” „Echo Zgasłego Świata” Ken Liu - „Królowie Dary” Ken Liu - „Królowie Dary”
Denis Szabałow - „Prawo do użycia siły” Denis Szabałow - „Prawo do użycia siły” Dymitry Glukhowsky - „Metro 2034” Dymitry Glukhowsky - „Metro 2034” Marta Krajewska - „Idź i czekaj mrozów” Marta Krajewska - „Idź i czekaj mrozów”
Dymitry Glukhowsky - „Metro 2033” Dymitry Glukhowsky - „Metro 2033” Mariusz Kaszyński - „Przekłuwacze” Mariusz Kaszyński - „Przekłuwacze” Marcin Jamiołkowski - „Keller” Marcin Jamiołkowski - „Keller”
Robert J. Szmidt - „Otchłań” Robert J. Szmidt - „Otchłań” Dmitry Glukhovsky - „Metro 2035” Dmitry Glukhovsky - „Metro 2035” Marcin Strzyżewski - „Transmisja” Marcin Strzyżewski - „Transmisja”
Konrad Kuśmirak - „S.Q.U.A.T.” Konrad Kuśmirak - „S.Q.U.A.T.” Amish Tripathi „Nieśmiertelni z Meluhy” Amish Tripathi „Nieśmiertelni z Meluhy” Matthew Marther - „Kroniki Atopii” Matthew Marther - „Kroniki Atopii”
Wolsung Antologia - Tom 2 Wolsung Antologia - Tom 2 Tomasz Duszyński „Droga do Nawi” Tomasz Duszyński „Droga do Nawi” Dariusz Sypeń - „Dżungla” Dariusz Sypeń - „Dżungla”
Wolsung Antologia - Tom 1 Wolsung Antologia - Tom 1 Tomasz Fijałkowski - „Antipolis” Tomasz Fijałkowski - „Antipolis”